15 вересня 2016 р.

Новий етап моєї осені)))

Ця осінь, як і зокрема 2016-те літо вельми насичені подіями... Ну і найсвіжіша - то весілля рідного брата... Куди власне і попремо цілою сімейкою, але в шаленій підготовці до весілля, я не змогла прокукати шанс і не подати заявку в ДК, тому ось я тут ( з майже холодною кавою на столі і під звуки сопіння дітлахів) 


Я з славного міста Бурштин на Прикарпатті ( до речі, при потребі, можу вільно спілкуватись та писати також російською мовою) 


Стосовно Скрапу, то мої перші намагання зліпити листівку сягають семирічної давності ( намагалась здивувати тоді ще майбутнього чоловіка - як результат - вийшла заміж ( тож іноді навіть треба дивувати людей) ))) А серйозно займаюсь майже 2 роки. Все почалось з того, що я переробила наш весільний альбом, а далі почала робити на замовлення альбоми і наступати на граблі ( зараз, по-можливості, підказую новачкам куди не пхатись і чого не робити)... Люблю ніжні квіткові композиції в роботах, а ще влітку ризинкула розпробувати C&S і американський стиль в альбомах... результати скоро в блозі)) 


Подаю заявку в ДК власне для того, щоб допомогти початківцям у сфері скрапу таки не наступати на граблі схожі на мої ( а вибрати свої ( ох і на гумор пробиває в другій ночі) ))... 
А ще, тому що я на 2000% впевнена, що завжди є чому вчитись і вчитись потрібно завжди! Тому проводячи живі благодійні МК я постійно черпаю нові знання.. і треба ж їх кудись направляти далі! Правда? 


Р.S. Більше про мене, творчість і життя в ВК і в блозі))) Дякую ))) Чекатиму результатів з нетерпінням.

3 коментарі:

  1. Мария, доброго дня) Приятно читать твой украинский)) Спасибо за заявочку)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. моя мова - то професійна заслуга - я ведуча радіо, яка трішки засиділась в декреті))) ДЯкую) Читатиму блог з задоволенням.

      Видалити