15 травня 2016 р.

Ще трохи мімішності....

Привіт, мої любі... Люблю ділитися з вами новими роботами.. правда не завжди вистачає часу.... От ще б кілька годин в добі!!!!!!!!!!!

Сьогодні я до вас з альбомчиком... Малюк 16*20 см... На зав"язках... Зроблено в подарунок з нагоди хрестин...

Тепер буде радувати Міланку і її батьків! А ще зобов"язуватиме робити фото!!!

В альбомі поєднала колекції Shebby Dreams, Baby Shebby... я вже в попередніх постах писала про те, як неймовірно поєднуються між собою ці колекції від Фабрики Декору...
Ну а тепер детальніші фото..

Перший розворот.. Тут додаткова кишенька для фото... Так що цей малюк досить місткий)))Другий розворот з двома відкривними сторінками, а це знову-таки + для мініка...


Ось так виглядає одна відкривашка....
А ось так... інша)))


Третій розворот простий... без кишеньок і розкривашок... зате з ажурностями)))


Четвертий розворот... тут додаткова кишенька під карточкою "Перші кроки" (з набору карточок для декорування від Фабрики Декору) ... адже фото перших кроків дуже цінні!!!


трошки ближче... детальки...І останній розворот з місцем для фото... + кишенькою для додаткових...і конвертиком, в якому заховані додаткові карточки для журналінгу..Обгортка у мене теж паперова... оскільки потрібної тканини під  руками не було, а їхати в магазин часу не було... то вирішилось зробити отак... і мені цей варіант подобається... А вам?


 Дякую за те, що подивились... дочитали мою писанину))) Йду покажуть в галереї Фабрики декору.. І буду рада коментарям))))
1 коментар:

  1. Замечательный нежный альбомчик! Гармоничный и милый ))
    Спасибо что творите с "Фабрикой Декору"!

    ВідповістиВидалити